Witaj, mam na imię Agnieszka!

Jestem pierwszym na świecie TRENEREM REKLAMY MENTALNEJ oraz założycielką nurtu REKLAMY MENTALNEJ. Został on zastrzeżony więc tylko u mnie odkryjesz kurs, który pokaże Ci jak zarabiać na swojej marce jednocześnie nie męcząc się na social media. Co chcesz o mnie wiedzieć? Odkąd wybrałam się "na swoje" to mój ulubiony cytat: 

Kreatywność wymaga odwagi!

Założycielka pierwszej swojej agencji o nazwie Social Animal Marketing. Współzałożycielka Beauty Serwis- portal, agencja reklamy i PR, social media i szkolenia dla branży beauty/zdrowie. Obecnie rozwija wydawnictwo biznesowe i wydaje z marką Beauty Serwis kolejną książkę z serii 50 Kobiet Biznesu 2023 i 2024. Startuje właśnie z magazynem dla branży beauty Beauty & Biznes (marka Beauty & Biznes), kręci dla osób w branży VIDEOCASTY i podcasty, czeka także na styczniową premierę nowego portalu Biznes & Beauty. Startuje też z własnym programem w telewizji śniadaniowej dla branży beauty & uroda & zdrowie. (TV REGIO)
 

Obecnie rozwija też swoją markę osobistą Agnieszka Jakubczyk Trener Reklamy Mentalnej. Od 19 lat zajmuje się reklamą. Robi to co kocha czyli buduje strategie marketingowe i pomaga w każdym aspekcie rozwijać marki w sieci i poza nią. 

 

Obecnie rozwija dwie marki Beauty Serwis i Beauty & Biznes. Zrzesza kobiety osadzone w biznesie. 

 

W przeszłości projektowała reklamy radiowe, outdoorowe, digitalowe aby teraz czuć się jak ryba w wodzie w sieci! W Beauty Serwis wyżywa się kreatywnie (tworzy butikową agencję reklamy i PR). Nominowana do tytułu SKUTECZNA KOBIETA ROKU 2023 w kategorii media oraz CZŁOWIEK ROKU 2023.

 Współpracowała z największymi domami mediowymi na świecie i projektowała reklamy dla największych korporacyjnych graczy. Nauczyło ją to, że nie wielkość firm ma znaczenie lecz podejście do drugiego człowieka i gra FAIR. Absolwentka UW- Marketing Międzynarodowy. 

 

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdziesz mnie na:

O mnie

GŁÓWNA

KONTAKT

PORTFOLIO

Ta strona została stworzona przez jej właścicielkę w pewien wolny weekend, wszelkie błędy w obsłudze należy uprzejmie wybaczyć.